@JoParkerBear
😉 When I first started buying the damned things, they were twenty cents a pack. Easy habit to support once upon a time. Twenty cents at the time was the equivalent of four packs, or twenty sticks, of Wrigleiy's. With which I may have been better off, except for the expense of replacing teeth.