old forge'daki iş tam kafa dinlemelik. new york'ta olduğu için de hafta sonu arkadaşlarla araba kiralayıp new york city'de gezebiliriz.

öte yandan kansas citydeki işin parası güzel 2. bir işe girmeden güzel paralar kazanıp dönebilirim. ancak orası da fiziken çok yorucu. iflahım kesilir.

Show thread

hesabım onaylanınca qoto'daki hesabımı shitposting yapmanın daha uygun olduğu bir yere taşıyacağım. burada da reel hesap açarım.

Show thread

şunu yazarken aklıma geldi. dünya sikilmiş durumda. en ufak yanlış harekette küresel ısınmaya kalmadan soyumuzu tüketebiliriz.
QT: qoto.org/@kayfabeengineer/1078

kayfabeengineer  
@onat şu an savaş çıkarsa ukrayna üzerinden çıkacak ancak trump olsa taiwan üzerinden çıkardı.

her geçen gün pop os ile geçirdiğim vakit nedeniyle system76 fanboyu haline geliyorum. kütüğü denver, coloradoya taşımam lazım.

yarın pasaport için randevum var sabahtan ancak inadına ayaktayım. sızıp kalmazsam iyi.

ideal düzlemde fikirlerim uyuşmasa da güncel koşullarda zafer partisi ve özdağ dışında samimi olarak oy vermek istediğim bir yer yok. geri kalan muhalefet popülizme batmış durumda. esas önemli vaatlerinin hiçbirini yapmayacaklar, yapamayacaklar.

wordpressten 5 dakikada twitch benzeri platform yapma hackathonu düzenleyim diyorum üniversitede. dışarıdan katılım kabul ediyoruz.

ciddili post atarık diye açtığımız hesabı makara hesabına döndürdük. freemo reis türkçe anlasa banlardı herhalde.

benimle kurbağa bacağı yiyecek kız buldum. nikahı basayım mı?

arkadaşlar şunu izleyin bi, adamın ustalık dönemi eseri bunlar.

Show thread

benim kutsallarımdan birisi de shawn james'dir bu arada. amerikada denk getirebilirsem bi konserine gideceğim. taa türkiyeden geldim diyip bir de foto alabilirsem... neyse, kendi kendime uçmayayım.

Show thread
Show more
Qoto Mastodon

QOTO: Question Others to Teach Ourselves
An inclusive, Academic Freedom, instance
All cultures welcome.
Hate speech and harassment strictly forbidden.