Sadece uyumak istemiştim kalbim kırıldı, iki saat trip attı :'(

ben yine kanser oldum, en azından gay yok

Şehrim ülkemin en batı yakası Allahı gibidir ve tektir atası :100_gay:

selam millet twitterı bıraktım geri geldim

Bu mastodon güzel yerdi iyice kötüleşmiş kusasım geliyor time'a her baktığımda

:ancapflag: eklettiğim emoji hâla duruyor ne güzel

Atatürkten kat kat idealist, hayallerine sıkı sıkıya bağlı bir paşa. Belki birçoğumuzdan cesur, yürekli. Afganların evinde hâla enver paşa portreleri duruyor. Bunun sebebi Enver Paşa'nın rus emperyalizmine karşı direnmesidir. Uzun bir süre de dayanıyor, ruslar pek birşey yapamıyor. Başarılı bir paşa mı evet başarılı bir paşa. Sen hayal et biz yine ölelim paşam!

Ardaissad boosted

uzun süredir kızlarla konuşmadığım için bir tanesine yazmaya karar verdim. Az çok güzeldi ve yemek yapmayı seviyordu. Alttaki fotoğrafı atıp kendisinden "kek" yapmasını istedim şaka yollu. Bu tatlının kek olmadığını öğrendim kız yazınca. Bir daha kızlara yazmayı düşünmüyorum.

Ben ne supermanim ne de reynmenim ama öldüreceğim piçleri ve gayleri

Ardaissad boosted

@cee @icedquinn @herag @shebang @kerosene @vera @matthew @0x520 @maksimilian_stepniakov @waltercool @ardaissad @lanodan @Indigo @top @Andrii @Alex Ancap and panarchism are basically the same thing. Any anarcho-capitalist would also be a Panarchist because voluntarily choosing your own government, political, and economic system is all consistent with anarcho-capitalist principles.

I personally think that Panarchism is a much better way to express anarcho-capitalism because it doesn't imply that the free-market capitalist system is the only economic system that could exist and it could get non-capitalists on our side.

Show more
Qoto Mastodon

QOTO: Question Others to Teach Ourselves
An inclusive, Academic Freedom, instance
All cultures welcome.
Hate speech and harassment strictly forbidden.