't irritante aan Spreadshirt is dat, wanneer je design wordt afgewezen, je zelf moet gokken wáárom dat is gedaan 🙄

@knuppelbeer Meestal te kleine vector-onderdeeltjes. Maar inderdaad, is soms eventjes puzzelen.

@trinsec ah shit, dát kan het ook zijn

ik dacht dat het om een blur-effect zou gaan dat ik had toegepast

als-ie weer wordt afgewezen haal ik de vlindertjes weg (of maak ze wat groter) 🦋

@knuppelbeer Een vector met een blur effect? Hoe envision jij die op daadwerkelijke spul dat op de T-shirt moet komen?

Dit allemaal aangenomen dat je vectortekeningen gebruikt hiero en niet de fotoprint.

@trinsec ah

ik maak ze in svg en uiteindelijk upload ik een png omdat ik niet zeker weet of hun svg renderer hetzelfde werkt als de mijne

en svg heeft opties voor blurren

maar 'n (niet 0 of 1) alpha channel is inderdaad lastig op shirts hè

dus het zal dat wel geweest zijn 😃

@trinsec overigens had ik ook een blur in een vorig design gedaan, maar dat was over een andere kleur heen, ja dat werkt wel

maar op niets, nee dat werkt niet, foutje 😂

Follow

@knuppelbeer Maar als je een PNG hebt gedaan dan is dat een fotoprint, daar kan je wel blurren want dat is gewoon printen.

@trinsec mits de blur over een opaque achtergrond ligt want transparante inkt bestaat niet om bijvoorbeeld 50% doorschijnend blauw op een bruin shirt te drukken 😄

@knuppelbeer Nee inderdaad. Maar ik bedoel, voor een vectorprint zelf kan je toch niet blurren? Daar zijn de kleuren nogal duidelijk apart van elkaar. Maar je doet dus PNG, dus fotoprint.

Ik heb zelf geen fotoprints gedaan bij Spreadshirt, wel 2 vector... nee wacht, 3 vectorprints. Waren wel geinig, leuke shiny en glitterspul op tshirts.

@trinsec glitterspul?

g l i t t e r s p u l ? !

doet Spreadshirt dat ook?

@knuppelbeer Oh jahoor. :D

Heb zo'n ILY abstract handgebaar in zilverglitter op mijn tshirt hiero. :D Het enige nadeel is dat het net schuurpapier is. 😅 Maar otherwise is het best cool.

@knuppelbeer Dat glitterspultshirt had ik in 2019 ontworpen en besteld. Is nog steeds prima, ik draag het nog steeds dus prima spul. :)

Sign in to participate in the conversation
Qoto Mastodon

QOTO: Question Others to Teach Ourselves
An inclusive, Academic Freedom, instance
All cultures welcome.
Hate speech and harassment strictly forbidden.