ik heb bijna al mijn haren uitgetrokken tijdens het proberen te doen van de #AIVDKerstpuzzel

🤔

@knuppelbeer Ik wacht liever af hoe de Dr. Denker's kerstpuzzel gaat worden. Dat houdt onze familie meer bezig met al die crypto-rebussen. :)

@trinsec omg ik heb onder heel wat stenen gelegen

ik krijg de indruk dat het print is of is deze ook te downloaden ergens?

Follow

@knuppelbeer

Het is meestal print, komt van het Dagblad van het Noorden. Mijn ouders hebben dat, dus ik krijg het in print. Maar er zijn vaak wel wat kopies te vinden online zodat je kan meepuzzelen. Ene Roderik heeft zelfs een website speciaal voor Dr. Denker's puzzels. Er komt ook een oudejaarspuzzel geloof ik.

Die puzzels zijn vaak verrekte moeilijk om 100% te oplossen en we werken dan ook vaak samen. :) Hopelijk is het thema dit jaar te doen voor mij. Als het Bekende Nederlanders is of muziek-gerelateerd, dan heb ik weinig toe te voegen. :P

@trinsec oké ik zal de komende tijd kijken of ik wat kan vinden online

haha, hetzelfde bij mij wat betreft muziek of bekende Nederlanders (eigenlijk alles wat zich in sport- en medialand afspeelt)

@knuppelbeer Als ik het goed zie komt de Kerstpuzzel uit op 24 december in de kerstbijlage. Dus nog eventjes geduld. Maar er schijnen wat opwarmers te zitten in de daarvoorgaande dagen, ik zal binnenkort eens bij mijn ouders langsgaam en navragen.

Sign in to participate in the conversation
Qoto Mastodon

QOTO: Question Others to Teach Ourselves
An inclusive, Academic Freedom, instance
All cultures welcome.
Hate speech and harassment strictly forbidden.