Комиссии в сети BTC достигли рекордно низких значений 2011 года.
Средняя транзакционная комиссия в сети биткоина просела до самого низкого уровня с 2011 года и составляет 0,00000695 BTC. В долларовом эквиваленте это около 0.35$.
Снижение сетевой активности привело к падению комиссий. С момента запуска сети биткоина пользователи заплатили комиссии на общую сумму в $4,09 млрд.
В это время ETH собрал 19.2 млрд$ за весь период.
Ooooh SNAP!
Did hell just freeze over, or has the deep state hacked Piers Morgan's mind?
Could Orbán fall?
In Hungary, the Respect and Freedom (TISZA) party if polling at 39 percent against the 43 percent of Prime Minister Orbán's ruling Fidesz-KDNP coalition.
That EU presidency does not seem to have been much of a boost to Putin's Hungarian friend.
Wow!
Alberto Gonzales, former Attorney General for George W. Bush endorses Kamala Harris:
The Guide To Bastyon & PKOIN. Welcome to the comprehensive guide to… | by Scott Cunningham | Medium
https://scottcbusiness.medium.com/the-guide-to-bastyon-pkoin-4f2aa22e87a6
Odysee. Децентрализованный аналог YouTube?
https://te-st.org/2024/08/29/odysee/
(1324) ⚡️🎙Атака на Подмосковье | РФ получила иранские ракеты | Утренний подкаст INSIDE 5 - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=u33D2--TJsU
Ось переклад тексту:
---
**Я хотів би обговорити стимули та недоліки блокчейну в цій системі. Я добре розумію Bitcoin, його стимули та технічні деталі, тому ми можемо порівняти ці проєкти та побачити, як ALFIS можна атакувати.**
**По-перше**, важливо зрозуміти, хто є нападником. Ймовірно, це не просто хакер-любитель або випадковий хакер, а скоріше держава з великою кількістю ресурсів. Оскільки ALFIS намагається конкурувати з традиційною системою DNS, яка зрештою контролюється США (IANA та кореневі сервери), нашим нападником, ймовірно, буде уряд США. Якщо система не розроблена для того, щоб витримувати атаки на державному рівні, це має бути чітко зазначено, щоб люди мали реальні очікування щодо надійності та стабільності системи. Маючи це на увазі, давайте подивимось, як працює консенсус системи.
**Я буду посилатися на файл about_ru.md.** Величезна проблема, яку я бачу миттєво, — це вимога PoS. Будь-яка PoS система є суб’єктивною, це по суті думка людей щодо стану реєстру. PoW є об'єктивною: ви або виконали роботу, або ні, ви можете виміряти цю роботу, порівняти дві гілки за кількістю витраченої енергії (роботи) і вибрати ту, на яку витрачено найбільше. Так Bitcoin встановлює консенсус. PoS покладається на кругову логіку: валідатори визначаються станом реєстру (хто має найбільше токенів/блоків/будь-яких інших внутрішніх даних реєстру, тому має право створювати блок), але сам стан реєстру визначається валідаторами і це робиться без зовнішніх витрат, по суті безкоштовно. Це піднімає питання:
**що станеться, якщо валідатор ALFIS відмовиться підписувати блок?**
Справді, у них немає стимулу це робити. Немає токена, немає фінансової вигоди. Однак, якщо вони мають більшість підписів у попередніх блоках, вони тепер контролюють майбутній стан реєстру, дозволяючи або забороняючи людям додавати свої блоки. Я думаю, за розумну винагороду нападник може легко купити ключі цих валідаторів (їм потрібно лише 7 найпопулярніших ключів) і захопити всю систему. Пам’ятайте, на відміну від PoW, ви не можете «змістити» нападника, додавши більше апаратних засобів або енергії. Якщо нападник помітить, що ви намагаєтеся домінувати в частці ключів, він може відмовитися підписувати ваші блоки й тим часом здобути більше блоків, звісно, підписавши їх.
**Можливо, розробник може вручну внести до чорного списку скомпрометовані ключі.** Якщо це правда, то система ще менш децентралізована і залежить від особистої думки розробника. Держава може змусити його змінити правила довільно, як вона вважає за потрібне. Це найменш бажаний результат.
Далі йде вимога коректності часу. У децентралізованій системі час може бути дуже дивним. У Bitcoin час може навіть йти назад між блоками, але загальні правила досить гнучкі (прочитайте цю статтю, вона досить цікава). Загалом, передача блоків може зайняти довільну кількість часу (Інтернет за своєю природою не є надійним), і ви ніколи не можете бути впевнені, що вузли не брешуть про час. Що станеться, якщо ви створили блок, але ваш годинник трохи відставав? Скажімо, на 5 хвилин? Ваш PoW буде дійсним, але вузли не приймуть його, і вся ваша важка робота буде марною. Сподіваємося, з синхронізацією годинників і автоматичними коригуваннями (якщо синхронізація неможлива) це можна обійти.
**Найбільша проблема – це вирішення конфліктів, через що й було створено Bitcoin.** Що станеться, якщо ваш вузол отримає дві різні, але дійсні історії? Яку вибрати? У Bitcoin все просто: виграє та гілка, на яку витрачено найбільше роботи (а не просто кількість блоків!).
"Діра" в ChatGPT? Як завантажені приватні файли стають публічними
Чат-бот інколи видає лінки з доменом https://files.oaiusercontent.com.
Закинули його у Google через "site:" — і знайшли кілька приватних файлів. Через вебархів (https://web.archive.org/web/*/files.oaiusercontent.com*) — ще сотні. Крім згенерованих зображень, там є pdf-ки з поміткою "private".
І це не зовнішній провайдер, а продукт самої OpenAI — домен є на сайті компанії та отримує з нього вхідний трафік.
Як покращити конфіденційність:
⚫️ використовуйте тимчасові чати (у вікні зміни моделі ChatGPT);
⚫️ вимкніть навчання моделі (Settings → Data Controls → "Improve the model for everyone");
⚫️ не надсилайте боту файли з конфіденційною інфо.
Molfar у WhatsApp (https://whatsapp.com/channel/0029VaDwlGSJP216EFmwLp0y)
⭐️Oles Filonenko⭐️ on X: "Поебацца уже спокойно не дают ! Доколе блд ! В Москве сантехник с двумя шлюндрами устроили оргию в техническом помещении ЖК По словам одного из жильцов, он спустился вниз и обнаружил в одном из помещений трех абсолютно голых людей и сразу же вызвал полицию. Жители опознали в https://t.co/FDWOgAHU8g" / X
https://x.com/FilonenkoOles/status/1832784250061443130
Трамп розкрив (https://singjupost.com/full-transcript-trump-speaks-at-the-economic-club-of-new-york/?singlepage=1) спосіб, як він збирається закінчити війну росії проти України “ще до нового року”
Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що у разі перемоги на виборах закінчить війну в Україні до нового року. За його словами, він зможе зробити це ще до офіційного вступу на посаду (20 січня).
За словами політика, його план полягає у тому, щоб знизити ціни на енергоносії вдвічі чи більше протягом 12 місяців після вступу на посаду. «путін не зможе воювати з нафтою по $40», – зазначив Трамп.
У вересні 2023 року республіканець вже виступав із схожою заявою. Він запевняв, що якби вартість бареля нафти опустилася до $40, росія не змогла б вести війну в Україні. Раніше Трамп неодноразово заявляв про здатність швидко забезпечити мир у разі повернення на пост президента.